Pozri.sk - vyhľadávač Surf.sk WebShopy.sk balunet.eu, katalóg, zoznam, spravy, spravodajstvo SEO Rozcestník webkatalog.xyz
katalóg stránok

FAQ

Úvod FAQ

Často kladené otázky

1. Čo je OZÓN?

Ozón (O3) je tvorený, keď sa molekuly kyslíka (O2) rozdelia prostredníctvom elektrického výboja z prírodnej alebo človekom spôsobenej energie / elektrina. Tento kontakt oddeľuje dva atómy kyslíka. Tieto nestabilné kyslíkové atómy sa spoja s ďalšími molekulami kyslíka a vytvárajú ozón (O3).Ozón sa vytvára prirodzene po celom svete, keď sa vyskytujú búrky. Stovky kilogramov ozónu je vytvoreného s každým úderom blesku. Ozón je zodpovedný za "čerstvý vzduch" búrke.

2. Ako dokáže ozón zabíjať baktérie a vírusy?

Ozón ničí 99.9% baktérií ihneď pri kontakte s nimi. Telesné baktérie sú utesnené v relatívne pevnej bunkovej membráne. Dostatočné množstvo ozónu sa prerazí cez bunkovú membránu vedúcu k zničeniu baktérií. Ozón ničí vírusy rozprášením vrstvy bielkovín, čo vedie k poškodeniu vírusovej RNA a zničenie vírusu.

3. Ako dokáže ozón odstrániť zápach?

Ozón je podobný ako voda, okrem toho, že má niekoľko násobne viac atómov kyslíka. Keď sa zápach  zmieša s extra atómom ozónu, tento extra  atóm kyslíka zničí zápach procesom známym ako oxidácia. Prostredníctvom tohto procesu  extra atómy zaniknú, čo znamená, že dezinfikovaný objekt je bez zápachu a žiadnych prebytočných atómov.

4. Ako prebieha dezinfekcia ozónom?

Náš technik príde na dohodnuté miesto dezinfekcie, uistí sa či sa v miestnostiach nenachádzajú zviertá a rastliny, skontroluje okná a po prehliadke nehnuteľnosti určí miesto uloženia prístroja. Zapne prístroj a odíde aj s majiteľom von z nehnuteľnosti. Celý proces trvá 2 - 5h podľa veľkosti objektu.

 

5. Koľko ma to bude stáť?


Orientačnú cenu vám vieme vypočítať na zaklade podlahovej plochy nehnuteľnosti. Cena je 1€/m2. Mimo Nitry sa po dohode účtuje cestovné. Príklad: Za dezinfekciu bytu s rozlohou 50m2 zaplatíte 50€.