Pozri.sk - vyhľadávač Surf.sk WebShopy.sk balunet.eu, katalóg, zoznam, spravy, spravodajstvo SEO Rozcestník webkatalog.xyz
katalóg stránok

Referencie

Úvod Referencie

Little Kitten

Sieť škôlok v Bratislave.

Detské jasle Slimáčik Nitra

Škôlka Farbička

Bar Pečiatkáreň

anonym

Stala sa nám nemilá vec. Volali nám susedia nášho dedka že ide z jeho bytu silný smrad. Ked sme prišli našli sme zosnulého ležať v posteli. Podla doktora tam bol takto minimálne 5 dní. Celý byt strašne zapáchal. Na internete sme našli túto firmu ako jedinú, ktorá nám vedela pomôcť. Celý byt vydezinfikovali, citelne oslabili zápach a postel na ktorej ležal a aj iný nábytok odniesli preč. Všetko to stihli za jeden deň a boli velmi ústretoví. Chceli by sme sa zo srdca podakovať a odporučiť p. Kováča každému kto má podobný problem. Ešte raz dakujeme

Beata Mikle-Baratová

Som veľmi spokojná. Predtým sme boli často chorí. Je tomu už pár mesiacov čo ste boli u nás a o dosť sa to zlepšilo. Naozaj ste nám pomohli. Ďakujeme.

Klaudia Gulíková

Mali sme problém s plesňou v obývačke. Skúsili sme všetko čo sa dalo, ale nič nepomáhalo. Často sme vetrali, vysušovali stenu, ale stále nič. Nakoniec sme sa rozhodli to nechať na odborníkov. 

Spravili nám ozónovú dezinfekciu, napenetrovali steny penetrákom proti plesniam a následne nám premaľovali dom špeciálnou farbou. Do dnešného dňa sa plieseň neobjavila.

Mária Juhászová

Zdedili sme dom po prababke a bol cítiť takým zvláštnym zatuchnutým vduchom. Po dezinfekcií zápach zmizol a ostala len príjemná vôňa vlhkého vzduchu.

Alžbeta Ožvoldová

Kúpili sme si byt a bol v hroznom stave. Dali sme ho dezinfikovať, zatiaľ úplná spokojnosť a zmizol aj zápch :)

Domácnosti a firmy

283 domácností a firiem na západnom slovensku.

Petronela Kováčová

Dcérka je alergička a astmatička. Dávali sme sičistiť a  tepovať koberce, matrace a pomáhalo to. Ale stálo nás to dosť peniažkov. Náhodou som našla na Facebooku vašu stránku a po porade s manželom sme sa rozhodli vyskúšať. Mali sme to o skoro 60€ lacnejšie a výsledok bol lepší než som očakávala. Nechávame si robiť dezinfekciu niekedy aj 2x do mesiaca a dcérke sa o dosť zlepšilo zdravíčko. Veľmi pekne ďakujeme :)

Oliver Horváth

Dezinfikovali sme u nás aj u babky a zatial spokojnosť. Odporúčam každému kto má plesne alebo zápach. Mali sme to trocha nepraktické, lebo babka má vela kvetín a trvalo nám asi hodinu kým sme ich odpratali. Howk.

Jozef Szaboó

Spokojnosť, len to trvalo skoro o hodinu dlhšie ako vraveli do telefónu.

Dušan Kuba

Prenajímam kararavany a čistota je pre mna na 1. mieste. Spolupracujeme spolu už skoro 2 roky som veľmi spokojný.